Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00
    1. Dostawa Produktu jest możliwa tylko na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
    2. Dostawa Produktu pod adres wskazany przez Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy produktu widnieją na stronach Sklepu Internetowego jak również w trakcie składania samego zamówienia lub też ustalane są indywidualnie z Klientem w sposób, który określa pkt 4 najpóźniej w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
    3. Sprzedawca proponuje Klientowi następujące możliwości dostawy Produktu: Przesyłka kurierska, transport specjalistyczny indywidualnie ustalany ze względu na cechy wybranego przez Klienta towaru, odbiór własny
    4. Termin dostawy produktu zamówionego przez Klienta towaru wynosi od 24 h do 14 dni roboczych, chyba że w opisie podano inny termin lub Sprzedający, ze względu na szczególny przypadek, przed upływem powyższego terminu, ale nie dłuższy jednak niż 30 dni kalendarzowych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób.
Witryna stworzona na platformie